ŽÁRLIVOST

autor: ALINA 26.10.2011 23:59

Dobrý den,s manželem jsem přes 9let.Máme spolu dva kluky 8 a4 roky.Z prvního vztahu mam ještě dceru 11let.Manžel neustále žárlí na mího bejvalího přítele.Stále dokola mi říká,že bejvalího miluju víc než jeho.Že pořád něco předstíram a že se k němu jednou vrátim.Křičí na mě,uřáží mě.Když si expřítel přijede na víkend pro dceru tak hned slyším jestli nechci jet s nim a rovnou se k němu vrátit,že ho mam stejně radši.Já radši ani nejdu ven,když si pro dceru přijede.Jenom ji pošlu at de sama.Je to to docela hruza takhle žít.Bát se každýho rána s jakou se manžel brobudí s náladou.Svého muže miluji a nevím jak mu to mam dokázat.Nikdy jsem mu nedala podnět k tomu aby žárlil.Mužete mi prosím poradit jak mu pomoci.Děkuji předem ze radu.alina78@seznam.cz s pozdravem ALINA.

Odpovědi na otázku

 • Jitka Veletová, studentka medicíny 28.10.2011 20:29
  Asi nejlepší by bylo, kdybyste manžela přiměla ke společné návštěvě manželské poradny, psychologa nebo psychiatra. Pokud se to nepodaří, můžete sama zkusit zajít za odborníkem, aby vám pomohl podrobně analyzovat vztah s vaším mužem a zkusit najít možná řešení.

Žárlivost patří do témat

Adresář

Poradna na téma Žárlivost

Diskutujte na téma Žárlivost

Píšeme jinde
 • Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Živáňská pečeně je pokrm slovenské kuchyně, který má spoustu variant. Klasická příprava spočívá v kombinaci vepřového, jehněčího a hovězího masa, které se napíchá na jehlu a pomalu rožní. Ne každý si může tuto přípravu dovolit, proto si dnes připravíme levnější živáňskou pečeni v troubě.

 • Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Vyzkoušejte tip na rychlý oběd či večeři. Špagetový koláč s balkánským sýrem, špenátovými lístky a čerstvými bylinkami dobře chutná, zasytí a není náročný na suroviny.Zdravě.cz na Facebooku